Programul săptămânii

Vineri – 18 Martie

  • ora 15:00 – CSM Lugoj – Măgura Cisnădie (Liga a III-a)
    Locație: stadionul Lugoj
    intrare gratuită
  • ora 20:00 – CSM Oradea – CSU Sibiu (baschet masculin)
    Locație: sala Antonio Alexe din Oradea
    intrare 10 lei

Sâmbătă – 19 Martie

  • ora 09:00 – Liga a IV-a Juniori: se joacă meciurile Continental – ASA Sibiu, Interstar – FC Avrig, Agnita – Voința, Sparta Mediaș – Rășinari, FC Tălmaciu – CSȘ Șoimii Sibiu.
  • ora 11:00 Continental – ASA Sibiu (Liga a IV-a)
    Locație: stadionul Șura Mare
    intrare gratuită
  • ora 11:00 FC Hermannstadt – FC Avrig (Liga a IV-a)
    Locație: stadionul Municipal Sibiu
    intrare liberă
  • ora 11.00 CS Agnita – LSS Voința Sibiu (Liga a IV-a)
    Locație: stadionul Agnita
    intrare liberă
  • ora 11.00 Sparta Mediaș – Păltiniș Rășinari (Liga a IV-a)
    Locație: Stadion Sparta
    intrare liberă
  • ora 11.00 Măgura II Cisnădie – Unirea Miercurea Sibiului (Liga a IV-a)
    Locație: Stadion ”Textila” Cisnădie
    intrare liberă
  • ora 11:00 FC Tălmaciu – Progresul Terezian (Liga a IV-a)
    Locație: stadion Tălmaciu
    intrare gratuită
  • ora 11:00 Gaz Metan Mediaș – FC Caransebeș 3-0 la ”masa verde”
    *FC Caransebeș s-a retras din campionat
  • ora 12:00 LPS Cluj Napoca – FC Interstar (CN Juniori A)
    Locație: baza sportivă ”Dan Anca” din Cluj Napoca
    intrare gratuită
  • ora 14:00 Unirea Alba Iulia – FC Interstar (Liga Elitelor U17)
    Locație: stadionul Unirea din Alba Iulia
    intrare gratuită
  • ora 20:00 Dinamo – Gaz Metan Mediaș (baschet masculin),
    Locație: sala Dinamo din București
    intrare: fără spectatori (sală închisă de ISU)

Duminică – 20 Martie

  • ora 11:00 Stăruința Lasela – FC Mediaș (Liga a V-a)
    Locație: stadion Laslea
    intrare gratuită
  • ora 11:00 Speranța Biertan – Copșa Mică (Liga a V-a)
    Locație: stadion Biertan,
    intrare liberă
  • ora 11:00 Romii Buzd – Speranța Pro Richiș (Liga a V-a)
    Locație: stadion Buzd,
    intrare gratuită
  • ora 11:00 Viitorul Târnava – Voința Hoghilag (Liga a V-a)
    Locație: stadion Târnava,
    intrare gratuită
  • ora 11:00 Gloria Șmig – FC Curciu (Liga a V-a)
    Locație: stadionul Șmig,
    intrare gratuită
  • ora 11:00 Recolta Alma – AS Moșna (Liga a V-a)
    Locație: stadion Alma,
    intrare gratuită
  • ora 11:00 Dacia Ațel – Recolta Boian(Liga a V-a)
    Locație: stadion Ațel
    intrare gratuită
  • ora nestabilită CSȘ Sibiu – CSȘ Sfântu Gheorghe (baschet feminin U16)
    Locație: sala CSȘ (lângă Teatru) din Sibiu
    intrare gratuită