JSport.ro

Juventus - Marca Inregistrata66Maribor din Slovenia va fi gazda de anul acesta a EMF Champions League – întrecerea supremă pentru echipele europene la minifotbal. Competiția va fi organizată între 23 şi 25 septembrie 2016, la care vor participa alături de echipe din Austria, Spania, Slovenia, Slovacia, Ungaria, Cehia, Kazakstan, Bosnia-Herțegovina, Croația, Serbia, Bulgaria, Ucraina, Belgia, Letonia, Lituania, Polonia etc. şi opt echipe din România. Tragerea la sorți a avut loc în Ungaria, acolo unde în prezent se desfășoară Campionatul European de Minifotbal.

Echipa Juventus Sibiu se va duela în grupa K cu echipe din: Slovenia – Klub Mladih Odranci,  Muntenegru – Team Panto Group și Ungaria – Aramis SE-Mad Dogs .

Hulea Install - Extinderi conducte, bransamente, verificari, revizii, ISCIR, instalator autorizat ANREHulea

Alături de echipa din Sibiu, la turneul sloven vor evolua E ON Iași, AEK Oradea, Tanzmannschaft București, FC Boromir Râmnicu Vâlcea, Old Boys București, MAV Sport Timișoara, Golden Boys Bacău din România.

Celelalte echipe au fost distribuite în grupele următoare:

Group A: Veni Vidi Vici (Croația), Szigetszentmiklós BE4PRO (Ungaria), Gamblers Most (Cehia), LPF Tolmin (Slovenia)

Group B: Deltum Burgas (Bulgaria), FC Slavia (Ucraina), Bolzing FC (Germania), LSA Sixte Perwez Chaudfontaine (Belgia)

Group C: CB Kula (Croația), DOK Šabac (Serbia), FC Gostbau Wien (Austria), Gold ins Sofia (Bulgaria)

Group D: InterDnestrCom (Rep.Moldova), FC Letka (Slovacia),
Tukuma Brāļi (Letonia), Vienna Walzer (Austria)

Group E: Sbornaya Blagoevgrad (Bulgaria), Luna Gato (Bosnia-Herțegovina), FC Eagles (Lituania), Ostravský Zábřeh (Cehia)

Group F: Florgrade FC Santa Maria da Feira (Portugalia), FLYING CATER-GROUP Łódź (Polonia), Ecos (Bosnia), E ON Iași  (România)

Group G: Align FC (Grecia), Mé-Szi Frucht KFT (Ungaria), Restaurace U Pecků (Cehia), Violeta (Bosnia)

Group H: Gloria Victis Warszawa (Polonia), Eco Lux (Rep.Moldova),
Sykies FC (Grecia), Lokomotive (Letonia)

Group I: Silvija Trade (Slovenia), Polimark Belgrade (Serbia), Il Rotino A.S.D. Club (Italia), FC Nikers (Letonia)

Group J: AEK Oradea (România), Homemax Sofia (Bulgaria)
National Winner Turkey, Menežeris (Slovacia)

Group K: Klub Mladih Odranci (Slovenia), Team Panto Group (Muntenegru), Aramis SE-Mad Dogs (Ungaria), Juventus Sibiu (România)

Group L: 4 ASA LISIČIĆ (Croația), Amigos FC (Grecia), Tanzmannschaft București (România), KCM-OCP Plovdiv (Bulgaria)

Group M: Sindikat Krke (Slovenia), Sairan (Kazakstan), FC Boromir Râmnicu Vâlcea (România), Basque Country (Spania)

Group N: ART METALI JUNAJTED (Croația), Old Boys București (România), HSC Internationale Graz (Austria), Standart (Kazakstan)

Group O: Zamm (Bosnia-Herțegovina ), BMK Werbedesign (Cehia), Dadi Export (Muntenegru), Freshmarket Sofia (Bulgaria)

Group P: ŠD Prežganje (Slovenia), Titiboys (Spania), MAV Sport Timișoara (România), Neftokhimik Burgas (Bulgaria)

Group Q: KCM Plovdiv (Bulgaria), Sixte Brain (Belgia), Sport fraternity of the Cathedral (Muntenegru), Golden Boys Bacău (România)

Joma - JSport.roJSport.ro

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.