JSport.ro

DSCN1692SBSPORT.RO vă prezintă mai jos, într-un format concis, toate evenimentele sportive care se desfășoară în acest sfârșit de săptămână, 13-15 noiembrie 2015, în județul Sibiu.

Vă invităm să susțineți sportivii sibieni direct de pe stadioane sau din sălile de sport.

Hulea Install - Extinderi conducte, bransamente, verificari, revizii, ISCIR, instalator autorizat ANREHulea

Vineri, 13 noiembrie

16:00: Electrica Sibiu – CS Tălmaciu, Campionatul Național de Popice – Divizia B; locație: arena ”Electrica” (vizavi de Gară), intrare liberă

Sâmbătă, 14 noiembrie

11:00: Voinţa Sibiu – Măgura II Cisnădie, Fotbal, Liga a IV-a, et. a XI-a; locaţie: stadionul Voinţa, intrare liberă.

11:00: Continental Sibiu – FC Hermannstadt, Fotbal, Liga a IV-a, et. a XI-a; locaţie: stadion Şura Mare, intrare liberă.

11:00: ASA Sibiu – CS Agnita, Fotbal, Liga a IV-a, et. a XI-a; locaţie: stadionul “Aeroport”, intrare liberă.

11:00: FC Avrig – Sparta Mediaş, Fotbal, Liga a IV-a, et. a XI-a; locaţie: stadionul din Avrig, intrare liberă.

11:00: Păltiniş Răşinari – FC Tălmaciu, Fotbal, Liga a IV-a, et. a XI-a; locaţie: Răşinari Arena, intrare liberă.

11:30: Progresul Terezian – Unirea Miercurea Sibiului, Fotbal, Liga a IV-a, et. a XI-a; locaţie: stadionul “Pietricica” (Terezian), intrare liberă.

14:15: CSU Sibiu – BC Lions Craiova, Baschet U14, locaţie: sala Transilvania din Sibiu, intrare liberă.

18:00: BC Gaz Metan Mediaş – Steaua CSM Bucureşti, Liga Naţională de Baschet Masculin, etapa a VIII-a; locaţie: sala Sporturilor din Mediaş, intrare generală: 10 lei.

19:00: CSU Sibiu – SCMU Craiova, Liga Naţională de Baschet Masculin, etapa a VIII-a; locaţie: sala Transilvania din Sibiu, intrare generală: 10 lei.

Duminică, 15 noiembrie

13:30: CSŞ Sibiu – CSM Codlea, Volei Feminin U16; locaţie: sala CSŞ (lângă Teatru), intrare liberă.

13:30: Gaz Metan Mediaş – UTA Arad, Fotbal, Liga a II-a; locaţie: stadionul Gaz Metan, intrare generală: 10 lei.

14.00: Etapa a XII-a a Ligii a V-a, seria Mediaş: Voinţa Hoghilag – Copşa Mică, FC Curciu – FC Mediaş, AS Moşna – Valea Viilor, Recolta Boian – Stăruinţa Laslea, Dacia Aţel – Speranţa Biertan, Recolta Alma – Romii Buzd, Gloria Şmig – Viitorul Târnava.

Joma - JSport.roJSport.ro

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.