JSport.ro

Sâmbătă, 27 mai, Sibiul a fost gazda unei noi ediții a Cupei Aria la tenis de masă, competiție găzduită de complexul Aria Sport. Au participat 108 jucători dintre care 24 la categoria amatori începători, 48 la categoria amatori avansați și 36 la categoria Open + Elite.

Clasamente finale:

Hulea Install - Extinderi conducte, bransamente, verificari, revizii, ISCIR, instalator autorizat ANREHulea

Turneu – A – Sibiu – Amatori Incepatori – 27.05.2017

LOCUL 1
Susan Mircea – Alba Iulia
LOCUL 2
Bardas Ioan – Dumbraveni SB
LOCURILE 3 – 4
Oprean Andrei – Baia de Cris
Ciobanu Cosmin – Cristian SB
LOCURILE 5 – 8
Naulea Stefania – Ramnicu Valcea
Vrancea Markus – Sibiu
Iordache Gabriela – Ramnicu Valcea
Roghina R.Cosmin – Sibiu
LOCURILE 9 – 13 — Grupe Sup. 1 vic.
Kondort Dan – Sibiu
Postelnicu Eric – Deva
Vela Gabriel – Timisoara
Pica Horia – Fagaras
Schiau Dan – Hunedoara
LOCURILE 14 – 16 — Grupe Sup. 0 vic.
Zedler Iuliu – Blaj
Dragomir Ioan – Cristian SB
Frintu Marius – Sibiu
LOCURILE 17 – 19 — Grupe Inf. 2 vic.
Somlea Codrin – Cisnadie
Anton Calin – Sibiu
Vera Esteban – Sibiu
LOCURILE 20 – 21 — Grupe Inf. 1 vic.
Stoica Nicu – Hunedoara
Dragan Alexandra – Agnita
LOCURILE 22 – 24 — Grupe Inf. 0 vic.
Schiau Teodora – Hunedoara
Lemnaru Bogdan – Agnita
Candea Mario – Cisnadie

Turneu – A – Sibiu – Amatori Avansati – 5/27/2017

LOCUL 1
Cojocaru Didi – Ramnicu Valcea
LOCUL 2
Busu Romulus – Hunedoara
LOCURILE 3 – 4
Demeny Zoltan – Brasov
Decean Darian – Sibiu
LOCURILE 5 – 8
Jichici Svetozar – Timisoara
Zedler Csaba – Agnita
Georgescu Constantin – Orastie
Gligor George – Sibiu
LOCURILE 9 – 16
Bucur Dan – Cisnadie
Matei Dumitru – Simeria
Zdrenghea Mircea – Orastie
Dirlea Ioan – Aiud
Dani Leo – Arad
Boznea Daniel – Deva
Negrean Ioan – Sibiu
Lacatis Ghita – Arad
LOCURILE 17 – 27 — Grupe Sup. 1 vic.
Botea Fabian – Hunedoara
Comsa Dan – Sibiu
Ciky Cornel – Fagaras
Postelnicu Mihai – Deva
Timaru Ilie – Ocna Sibiului
Jeler Nicolae – Orastie
Botian Radu – Sibiu
Mateescu Florin – Hunedoara
Stancu Tiberiu – Deva
Toader Valentin – Agnita
Sipos Levente – Sibiu
LOCURILE 28 – 32 — Grupe Sup. 0 vic.
Lupsa Bogdan – Ramnicu Valcea
Brasoveanu Vali – Sibiu
Rotariu Andrei – Sibiu
Tarlea Adrian – Deva
Vacaru Liviu – Victoria
LOCUL 33 — Grupe Inf. 2 vic.
Morariu Marius – Sibiu
LOCURILE 34 – 43 — Grupe Inf. 1 vic.
Bozosan Petre – Sibiu
Pralea Constantin – Alba Iulia
Dragomir Paul – Sibiu
Filea Adonis – Sibiu
Loghin Florin – Brasov
Moldovan Flavia – Tarnaveni
Sabau Mircea – Tarnaveni
Dorling Raul – Cisnadie
Caraus Sorin – Deva
Pietraru Dorian – Victoria
LOCURILE 44 – 48 — Grupe Inf. 0 vic.
Manitiu Florin – Sibiu
Malene Petru – Fagaras
Haran Alexandru – Sibiu
Serban Aurel – Fagaras
Covaciu Alin Petru – Hunedoara

Elimantorii Open + Elite:

Joma - JSport.roJSport.ro

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.