JSport.ro

Terenul sintetic al stadionului Municipal găzduiește în aceste week-end Campionatul Regional Sud-Vest la minifotbal. Orașul nostru participă cu 6 reprezentante care se luptă cu alte 14 echipe pentru cele 5 locuri care asigură calificarea la Campionatul Național de la Oradea. 

Juventus Sibiu, Tricolorii Sibiu, FC Hermannstadt, Viitorul BSK Sibiu, Corner Sibiu și Borussia Hermannstadt se luptă printre alte cu MAV Sports Timișoara, Corvinul Hunedoara sau Boromir Rm. Vâlcea.

Hulea Install - Extinderi conducte, bransamente, verificari, revizii, ISCIR, instalator autorizat ANREHulea

Program complet: 

DATA MECI ORA TEREN GRUPA JOCUL
07 iun. 1 10:00 1 Gr. A SPORTING CRISCIOR DEVA – JUVENTUS SIBIU 0-7
07 iun. 2 10:00 2 Gr. C FC HERMANNSTADT SIBIU – SEBN DROBETA
07 iun. 3 11:00 1 Gr. A FC BOROMIR RM VALCEA – ZOPPAS INDUSTRIES
07 iun. 4 11:00 2 Gr. C VIITORUL BSK SIBIU – AS GLISSANDO TIMISOARA
07 iun. 5 12:00 1 Gr. B MAV SPORTS – STIINTA U CRAIOVA
07 iun. 6 12:00 2 Gr. D CORVINUL HUNEDOARA 2011 – NINIROX TIMISOARA
07 iun. 7 13:00 1 Gr. B FRIENDS CRAIOVA – TRICOLORII SIBIU
07 iun. 8 13:00 2 Gr. D BORUSSIA HERMANNSTADT – CORNER SIBIU FAIR PLAY

07 iun. 9 15:00 1 Gr. A JUVENTUS SIBIU – PEPPY DOLCE VITA TG JIU 3-0
07 iun. 10 15:00 2 Gr. C SEBN DROBETA – CITY TAXI DEVA
07 iun. 11 16:00 1 Gr. A SPORTING CRISCIOR DEVA – ZOPPAS INDUSTRIES
07 iun. 12 16:00 2 Gr. C FC HERMANNSTADT SIBIU – AS GLISSANDO TIMISOARA
07 iun. 13 17:00 1 Gr. B STIINTA U CRAIOVA – LAZAR SERVICE DROBETA
07 iun. 14 17:00 2 Gr. D NINIROX TIMISOARA – AS ELECTROCONAT DEVA
07 iun. 15 18:00 1 Gr. B MAV SPORTS – TRICOLORII SIBIU

07 iun. 16 18:00 2 Gr. D CORVINUL HUNEDOARA 2011 – CORNER SIBIU FAIR PLAY
07 iun. 17 19:00 1 Gr. A PEPPY DOLCE VITA TG JIU – FC BOROMIR RM VALCEA
07 iun. 18 19:00 2 Gr. C CITY TAXI DEVA – VIITORUL BSK SIBIU
07 iun. 19 20:00 1 Gr. B LAZAR SERVICE DROBETA – FRIENDS CRAIOVA
07 iun. 20 20:00 2 Gr. D AS ELECTROCONAT DEVA – BORUSSIA HERMANNSTADT
07 iun. 21 21:00 1 Gr. A SPORTING CRISCIOR DEVA – FC BOROMIR RM VALCEA

08 iun. 21 08:00 1 Gr. D NINIROX TIMISOARA – CORNER SIBIU FAIR PLAY
08 iun. 22 08:00 2 Gr. B STIINTA U CRAIOVA – TRICOLORII SIBIU
08 iun. 23 09:00 1 Gr. C SEBN DROBETA – AS GLISSANDO TIMISOARA
08 iun. 24 09:00 2 Gr. A JUVENTUS SIBIU – ZOPPAS INDUSTRIES
08 iun. 25 10:00 1 Gr. A PEPPY DOLCE VITA – SPORTING CRISCIOR DEVA
08 iun. 26 10:00 2 Gr. B MAV SPORTS – FRIENDS CRAIOVA

08 iun. 27 11:00 1 Gr. C FC HERMANNSTADT SIBIU – VIITORUL BSK SIBIU
08 iun. 28 11:00 2 Gr. D CORVINUL HUNEDOARA 2011 – BORUSSIA HERMANNSTADT
08 iun. 29 12:00 1 Gr. D CORNER SIBIU FAIR PLAY – ELECTROCONAT
08 iun. 30 12:00 2 Gr. B TRICOLORII SIBIU – LAZAR SERVICE DROBETA
08 iun. 31 13:00 1 Gr. C AS GLISSANDO TIMISOARA – CITY TAXI DEVA

08 iun. 32 13:00 2 Gr. D PAUZA

08 iun. 33 14:00 1 Gr. A ZOPPAS INDUSTRIES – PEPPY DOLCE VITA
08 iun. 34 14:00 2 Gr. B FRIENDS CRAIOVA – STIINTA U CRAIOVA
08 iun. 35 15:00 1 Gr. C VIITORUL BSK SIBIU – SEBN DROBETA
08 iun. 36 15:00 2 Gr. D BORUSSIA HERMANNSTADT – NINIROX TIMISOARA
08 iun. 37 16:00 1 Gr. A FC BOROMIR RM VALCEA – JUVENTUS SIBIU
08 iun. 38 16:00 2 Gr. B LAZAR SERVICE DROBETA – MAV SPORTS
08 iun. 39 17:00 1 Gr. C CITY TAXI DEVA – FC HERMANNSTADT SIBIU
08 iun. 40 17:00 2 Gr. D AS ELECTROCONAT DEVA – CORVINUL HUNEDOARA 2011

TRAGEREA LA SORTI SFERTURI – Sambata 08 iunie ora 19.00, Baza Sportiva Luceafarul

SFERTURI DE FINALA
Sambata – 08 iunie 2019

DATA MECI ORA TEREN GRUPA
08 iun. 41 21:00 1 A
08 iun. 42 21:00 2 B
08 iun. 43 22:00 1 C
08 iun. 44 22:00 2 D

MECIURI PENTRU LOCURILE 5 – 8
Duminica – 09 iunie 2019

DATA MECI ORA TEREN
09 iun. 45 09:00 1 I Invins Sfert A – Invins Sfert C

09 iun. 46 09:00 2 II Invins Sfert B – Invins Sfert D

SEMIFINALE
Duminica – 09 iunie 2019

DATA MECI ORA TEREN
09 iun. 47 10:00 1 I CASTIGATOR SFERT A – CASTIGATOR SFERT C

09 iun. 48 10:00 2 II CASTIGATOR SFERT B – CASTIGATOR SFERT D

MECIURI PENTRU LOCURILE 5 – 6

Duminica – 09 iunie 2019
DATA MECI ORA TEREN
09 iun. 49 12:00 1 I CASTIGATOR SFERT A – CASTIGATOR SFERT C

FINALA MICA Locurile 3 – 4

Duminica – 09 iunie 2019
DATA MECI ORA TEREN
09 iun. 50 13:30 1 I Invins semifinala 1 – Invins semifinala 2

FINALA MARE Locurile 1 – 2

Duminica – 09 iunie 2019

DATA MECI ORA TEREN
09 iun. 51 15:00 1 I Castigator Semifinala 1 – Castigator Semifinala 2

TERENURI DE JOC:

Vineri 07.06.2019     
Teren 1 – Stadion Municipal Sibiu (teren sintetic)
Teren 2 – Stadion Municipal Sibiu (teren sintetic)
Adresa: Aleea Mihai Eminescu nr. 1-3
Sambata 08.06.2019   
Teren 1 – Baza Sportiva Luceafarul, adresa Str. Bastionului
Teren 2 – Scoala Gimnaziala nr.1, adresa Str Hategului nr.8
Duminica 09.06.2019
Teren 1 si 2  – Stadion Municipal Sibiu
Joma - JSport.roJSport.ro

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.